LocalGov Microsites Group (4.3.1) - en to lo translation catalogue (9 entries)

en: delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Modules
lo: ໂມດູລ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: Dashboard
lo: ກະດານສະຫຼຸບຂໍ້ມູນ

en: Main menu
lo: ເມນູຫຼັກ

en: Recent content
lo: ເນື້ອໃນຜ່ານມາ
