LocalGov Microsites Group (4.3.1) - en to lv translation catalogue (73 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: delete
lv: dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Group
lv: Grupa

en: Author
lv: Autors

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Language
lv: Valoda

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Enabled
lv: Iespējots

en: On
lv: Aktīvs

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Weight
lv: Svars

en: Center
lv: Centrēt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Top
lv: Augša

en: Modules
lv: Moduļi

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Content Types
lv: Satura Tipi

en: Add term
lv: Pievienot terminu

en: Email
lv: E-pasts

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Page
lv: Lapa

en: Bottom
lv: Apakša

en: Taxonomy terms
lv: Taksonomijas termini

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Off
lv: Izslēgts

en: Welcome
lv: Sveicināti

en: Roles
lv: Lomas

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Normal
lv: Normāls

en: Domain
lv: Domēns

en: Desc
lv: Dilst.

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Events
lv: Notikumi

en: Start
lv: Sākt

en: End
lv: Beigt

en: Upcoming events
lv: Gaidāmie notikumi

en: No terms available.
lv: Nav pieejams neviens termins.

en: Square
lv: Kvadrāts

en: Banner
lv: Baneris

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Add user
lv: Pievienot lietotāju

en: Blogs
lv: Blogi

en: Webform
lv: Webforma

en: Slogan
lv: Devīze

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Bold
lv: Treknraksts

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Favicon
lv: Favikona

en: Default theme
lv: Noklusējuma tēma

en: Site settings
lv: Vietnes iestatījumi

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Recent blog posts
lv: Jaunākie ievietotie blogu ieraksti

en: Default 403 (access denied) page
lv: Noklusējuma 403 (piekļuve liegta) lapa

en: Default 404 (not found) page
lv: Noklusējuma 404 (nav atrasta) lapa

en: Disabled modules
lv: Atspējotie moduļi

en: Site email address
lv: Vietnes e-pasta adrese

en: Recent content
lv: Jaunākais saturs

en: Error pages
lv: Kļūdu lapas
