LocalGov Microsites Group (4.3.1) - en to mk translation catalogue (11 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Author
mk: Автор

en: Settings
mk: Поставки

en: edit
mk: промени

en: Modules
mk: Модули

en: Active
mk: Активно

en: Roles
mk: Улоги

en: Add user
mk: Додавање корисник

en: Menus
mk: Менија

en: - All -
mk: - Сите -
