LocalGov Microsites Group (4.3.1) - en to mr translation catalogue (38 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Group
mr: समुह

en: Author
mr: लेखक

en: Cancel
mr: रद्द

en: Language
mr: भाषा

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: On
mr: वर

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Weight
mr: मुल्य

en: Center
mr: मध्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Back
mr: मागे

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Updated
mr: सुधारित

en: Email
mr: ईमेल

en: All
mr: सर्व

en: Active
mr: सक्रिय

en: Page
mr: पान

en: Site name
mr: साइट चा नाव

en: Off
mr: बंद

en: Welcome
mr: स्वागत आहे

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Hostname
mr: होस्टनेम

en: Normal
mr: साधारण

en: Owner
mr: मालक

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Menus
mr: मेनूज

en: Default theme
mr: मूलभूत थीम
