LocalGov Microsites Group (4.3.1) - en to ne translation catalogue (43 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Group
ne: समूह

en: Author
ne: लेखक

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: On
ne: माथि

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Center
ne: केन्द्र

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Top
ne: माथि

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Add term
ne: नयाँ शब्द थप्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Site name
ne: साइटको नाम

en: Roles
ne: भूमिका

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: Normal
ne: साधारण

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Add user
ne: प्रयोगकर्ता थपनुहोस

en: Blogs
ne: ब्लगहरू

en: Bold
ne: बोल्ड

en: Menus
ne: मेनु

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: Recent blog posts
ne: अहिलेको ब्लग पोस्ट

en: Error pages
ne: त्रुटि पृष्ठ
