LocalGov Microsites Group (4.3.1) - en to nn translation catalogue (43 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: delete
nn: slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Group
nn: Gruppe

en: Author
nn: Forfattar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Language
nn: Språk

en: Enabled
nn: Aktivert

en: On
nn: På

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Back
nn: Attende

en: Default
nn: Standard

en: Modules
nn: Modular

en: Updated
nn: Oppdatert

en: All
nn: Alle

en: Active
nn: Aktiv

en: Page
nn: Nettside

en: Site name
nn: Namn på nettstaden

en: Off
nn: Av

en: Roles
nn: Roller

en: Hostname
nn: Tenarnamn

en: Start
nn: Byrjar

en: End
nn: Sluttar

en: Upcoming events
nn: Komande hendingar

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Add user
nn: Legg til brukar

en: Blogs
nn: Bloggar

en: Slogan
nn: Motto

en: Apply
nn: Bruk

en: Menus
nn: Menyar

en: Dashboard
nn: Styringspanel

en: Main menu
nn: Hovudmeny

en: - All -
nn: - Alle -

en: Recent blog posts
nn: Nye bloggpostar

en: Recent content
nn: Nyaste innhald
