LocalGov Microsites Group (4.3.1) - en to se translation catalogue (14 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: delete
se: sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Language
se: Giella

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre
