LocalGov Microsites Group (4.3.1) - en to si translation catalogue (21 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Group
si: සමූහය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Language
si: භාෂාව

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Modules
si: මොඩියුල

en: All
si: සියල්ල

en: Site name
si: වෙබ් අඩවියේ නම

en: Welcome
si: ආයුබෝවන්

en: Dashboard
si: උපකරණ පුවරුව

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
