LocalGov Microsites Group (4.3.1) - en to sl translation catalogue (41 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: delete
sl: izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Group
sl: Skupina

en: Author
sl: Avtor

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Language
sl: Jezik

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Default
sl: Privzeto

en: Top
sl: Na vrhu

en: Modules
sl: Moduli

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Add term
sl: Dodaj izraz

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Page
sl: Stran

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Taxonomy terms
sl: Taksonomski izrazi

en: Site name
sl: Ime spletnega mesta

en: Roles
sl: Vloge

en: Hostname
sl: Ime gostitelja

en: Domain
sl: Domena

en: Owner
sl: Lastnik

en: No terms available.
sl: Ni kategorij.

en: Add user
sl: Dodaj uporabnika

en: Blogs
sl: Blogi

en: News
sl: Novice

en: Menus
sl: Meniji

en: Default theme
sl: Privzeta tema

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča

en: Recent blog posts
sl: Sveže objave v blogu

en: Disabled modules
sl: Onemogočeni moduli
