LocalGov Microsites Group (4.3.1) - en to ug translation catalogue (40 entries)

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Top
ug: ئۈستى

en: Modules
ug: مودۇللار

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: All
ug: ھەممە

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Site name
ug: بېكەت نامى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Hostname
ug: مۇلازىمېتېر نامى

en: ,
ug: ،

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Square
ug: تۆت چاسا

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Add user
ug: ئەزا قوشۇش

en: Blogs
ug: بلوگلار

en: Slogan
ug: شۇئار

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Bold
ug: توم

en: Menus
ug: تىزىملىكلەر

en: Default theme
ug: سۈكۈت ئۇسلۇب

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Recent blog posts
ug: يېڭى بلوگ تېمىلىرى

en: Disabled modules
ug: تاقالغان مودۇللار

en: Recent content
ug: يېڭى مەزمۇن
