LocalGov Microsites Group (4.4.0) - en to af translation catalogue (39 entries)

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Group
af: Groep

en: Author
af: Outeur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Language
af: Taal

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Weight
af: Gewig

en: Center
af: Senter

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Back
af: Terug

en: Default
af: Verstek

en: Add term
af: Voeg term by

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Page
af: Bladsy

en: Site name
af: Webwerf se naam

en: Roles
af: Rolle

en: Hostname
af: Gasheernaam

en: Normal
af: Normaal

en: Add user
af: Voeg gebruiker by

en: News
af: Nuus

en: Slogan
af: Slagspreuk

en: Apply
af: Pas toe

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: - All -
af: - Alle -

en: Recent blog posts
af: Onlangse bloginskrywings

en: Default 403 (access denied) page
af: Verstek 403 (toegang geweier) bladsy

en: Default 404 (not found) page
af: Verstek 404 (nie gevind) bladsy

en: Master
af: Meester
