LocalGov Microsites Group (4.4.0) - en to am translation catalogue (26 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Group
am: ቡድን

en: Author
am: ደራሲ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Default
am: ነባሪ

en: Modules
am: ሞዱሎች

en: Email
am: ኢሜይል

en: Active
am: ገባሪ

en: Page
am: ገጽ

en: Site name
am: የድረ ገጽ ስም

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Sort by
am: ደርድር

en: Add user
am: ተጠቃሚ ጨምር

en: Slogan
am: መፈክር

en: Menus
am: ምናሌዎች
