LocalGov Microsites Group (4.4.0) - en to ast translation catalogue (36 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Group
ast: Grupu

en: Author
ast: Autor

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Language
ast: Llingua

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Weight
ast: Pesu

en: Center
ast: Centru

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Top
ast: Cimeru

en: Modules
ast: Preseos

en: Updated
ast: Anováu

en: Add term
ast: Amestar términu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: All
ast: Too

en: Active
ast: Activu

en: Page
ast: Páxina

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Taxonomy terms
ast: Taxonomía de los términos

en: Site name
ast: Nome del sitiu

en: Hostname
ast: Nome de la máquina

en: Domain
ast: Dominiu

en: Owner
ast: Dueñu

en: No terms available.
ast: Nun hai terminos disponibles.

en: Add user
ast: Amestar usuariu
