LocalGov Microsites Group (4.4.0) - en to az translation catalogue (57 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Group
az: Qrup

en: Author
az: Müəllif

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Language
az: Dil

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: Center
az: Mərkəz

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Back
az: Geri

en: Default
az: Susmaya görə

en: Modules
az: Modullar

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Add term
az: Termin əlavə et

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Page
az: Səhifə

en: Bottom
az: Aşağı

en: Taxonomy terms
az: Taksanomiya terminləri

en: Site name
az: Sayt adı

en: Roles
az: Rollar

en: Hostname
az: Host adı

en: Domain
az: Domen

en: Desc
az: azaldın

en: Owner
az: Sahib

en: No terms available.
az: Şərt yoxdur

en: Square
az: Kvadrat

en: Sort by
az: Sırala

en: Add user
az: İstifadəçi əlavə edin

en: Slogan
az: Sloqanı

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Menus
az: Menyular

en: Offset
az: Ofset

en: Default theme
az: Defolt mövzu

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Default 403 (access denied) page
az: Defolt 403 (giriş rədd edildi) səhifə

en: Default 404 (not found) page
az: Defolt 404 (tapılmadı) səhifə

en: Site email address
az: Saytın e-poçt ünvanı

en: The <em>From</em> address in automated emails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this email being flagged as spam.)
az: Qeydiyyat və yeni parol sorğuları və digər bildirişlər zamanı göndərilən avtomatlaşdırılmış e-poçtlarda <em>Kimdən</em> ünvanı. (Bu e-poçtun spam kimi qeyd olunmasının qarşısını almaq üçün saytınızın domenində bitən ünvandan istifadə edin.)

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri

en: Recent content
az: Son məzmun

en: How this is used depends on your site's theme.
az: Bunun necə istifadə olunacağı saytınızın mövzusundan asılıdır.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
az: Bu səhifə tələb olunan sənəd cari istifadəçiyə rədd edildikdə göstərilir. Ümumi "giriş rədd edildi" səhifəsini göstərmək üçün boş buraxın.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
az: Bu səhifə tələb olunan sənədə başqa məzmun uyğun gəlmədikdə göstərilir. Ümumi "səhifə tapılmadı" səhifəsini göstərmək üçün boş buraxın.

en: Error pages
az: Səhv səhifələri

en: The path '%path' has to start with a slash.
az: '%path' yolu slash ilə başlamalıdır.
