LocalGov Microsites Group (4.4.0) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Title
br: Titl

en: delete
br: dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Page
br: Pajenn

en: Site name
br: Anv al lec'hienn

en: Site email address
br: Chomlec'h postel al lec'hienn
