LocalGov Microsites Group (4.4.0) - en to ca translation catalogue (79 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Group
ca: Grup

en: Author
ca: Autor

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Language
ca: Llengua

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Weight
ca: Pes

en: Center
ca: Centre

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Back
ca: Enrere

en: Default
ca: Per defecte

en: Top
ca: Part superior

en: Modules
ca: Mòduls

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Content Types
ca: Tipus de contingut

en: Add term
ca: Afegeix un terme

en: Email
ca: Correu electrònic

en: All
ca: Tot

en: Active
ca: Actiu

en: Page
ca: Pàgina

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Taxonomy terms
ca: Termes de la taxonomia

en: Site name
ca: Nom del lloc

en: Welcome
ca: Benvingut

en: Roles
ca: Rols

en: Hostname
ca: Nom de l'ordinador

en: Domain
ca: Domini

en: Inactive
ca: Inactiu

en: Owner
ca: Propietari

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Start
ca: Inici

en: End
ca: Final

en: Upcoming events
ca: Propers esdeveniments

en: Invitations
ca: Invitacions

en: No terms available.
ca: No hi ha termes disponibles.

en: Square
ca: Quadrat

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Add user
ca: Afegeix un usuari

en: Accept
ca: Accepta

en: Blogs
ca: Blocs

en: News
ca: Notícies

en: Slogan
ca: Eslògan

en: Apply
ca: Aplica

en: Bold
ca: Negreta

en: Menus
ca: Menús

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Domain settings
ca: Paràmetres del domini

en: Default theme
ca: Tema predeterminat

en: Site settings
ca: Configuracions de lloc

en: Dashboard
ca: Tauler

en: Add @name
ca: Afegeix @name

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Recent blog posts
ca: Articles recents del bloc

en: Default 403 (access denied) page
ca: Pàgina predeterminada per a 403 (accés denegat)

en: Default 404 (not found) page
ca: Pàgina predeterminada per a 404 (no trobat)

en: Theme override
ca: Substitueix el tema

en: Site email address
ca: Adreça de correu electrònic del lloc

en: The <em>From</em> address in automated emails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this email being flagged as spam.)
ca: L'adreça del <em>De</em> pels correus electrònics automàtics que s'envien durant el registre i la petició de nova contrasenya, i d'altres notificacions. (Utilitzeu una adreça que acabi igual que el domini del vostre lloc per ajudar a prevenir que aquest correu es marqui com a correu brossa.)

en: Operations links
ca: Enllaços d'operacions

en: Recent content
ca: Contingut recent

en: How this is used depends on your site's theme.
ca: Com es fa servir això depèn del vostre tema del lloc.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
ca: Aquesta pàgina es mostra quan el document demanat és denegat a l'usuari actual. Deixeu-ho en blanc per a mostrar una pàgina genèrica d'"accés denegat".

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
ca: Aquesta pàgina es mostra quan no hi ha cap contingut que coincideixi amb el document demanat. Deixeu-ho en blanc per a mostrar una pàgina genèrica de "pàgina no trobada".

en: Error pages
ca: Pàgines d'error

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
ca: El camí '%path' és invàlid o bé no hi teniu accés.

en: Master
ca: Mestre

en: The path '%path' has to start with a slash.
ca: La ruta '%path' ha de començar amb una barra inclinada.
