LocalGov Microsites Group (4.4.0) - en to el translation catalogue (67 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: delete
el: διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Group
el: Ομάδα

en: Author
el: Συντάκτης

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Language
el: Γλώσσα

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Weight
el: Βάρος

en: Center
el: Κέντρο

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Back
el: Πίσω

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Top
el: Κορυφή

en: Modules
el: Μονάδες

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Add term
el: Προσθήκη όρου

en: All
el: Όλες

en: Active
el: Ενεργό

en: Page
el: Σελίδα

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Taxonomy terms
el: Όροι ταξινόμησης

en: Site name
el: Όνομα ιστοτόπου

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Hostname
el: Όνομα υπολογιστή

en: Normal
el: Κανονικό

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: Desc
el: Φθί

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Events
el: Γεγονότα

en: Start
el: Αρχή

en: End
el: Τέλος

en: Upcoming events
el: Γεγονότα

en: No terms available.
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμοι όροι.

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Add user
el: Προσθήκη χρήστη

en: Blogs
el: Ιστολόγια

en: Slogan
el: Σύνθημα

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Bold
el: Έντονα

en: Menus
el: Μενού

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Default theme
el: Προεπιλεγμένη θεματική παραλλαγή

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Recent blog posts
el: Πρόσφατα ιστολογήματα

en: Default 403 (access denied) page
el: Προεπιλεγμένη σελίδα 403 (δεν επιτρέπεται η πρόσβαση)

en: Default 404 (not found) page
el: Προεπιλεγμένη σελίδα 404 (δε βρέθηκε)

en: Site email address
el: Διεύθυνση email ιστοτόπου

en: The <em>From</em> address in automated emails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this email being flagged as spam.)
el: Η διεύθυνση <em>Αποστολέα</em> σε αυτόματα emails που στέλνονται κατά τη διάρκεια της εγγραφής, αίτησης νέου κωδικού και άλλων ειδοποιήσεων. (Χρησιμοποιήστε μια διεύθυνση που καταλήγει στο domain του ιστοτόπου σας προς αποφυγή σήμανσης των e-mail ως spam.)

en: Recent content
el: Πρόσφατο περιεχόμενο

en: How this is used depends on your site's theme.
el: Το πώς αυτό χρησιμοποιείται, εξαρτάται από τη θεματική παραλλαγή του ιστοτόπου.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
el: Η σελίδα αυτή εμφανίζεται όταν δεν επιτρέπεται η πρόσβαση του συγκεκριμένου χρήστη στο έγγραφο που ζητήθηκε. Αφήστε το κενό για να προβληθεί μία γενική σελίδα "Δεν επιτρέπεται η πρόσβαση".

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
el: Η σελίδα αυτή εμφανίζεται όταν κανένα άλλο περιεχόμενο δεν ταιριάζει με το έγγραφο που ζητήθηκε. Αφήστε το κενό για να προβληθεί μία γενική σελίδα "η σελίδα δεν βρέθηκε".

en: Error pages
el: Σελίδες σφαλμάτων

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
el: Η διαδρομή '%path' είτε δεν είναι έγκυρη είτε δεν έχετε πρόσβαση σε αυτήν.

en: Asc
el: Αύξ
