LocalGov Microsites Group (4.4.0) - en to eu translation catalogue (63 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Group
eu: Taldea

en: Author
eu: Egilea

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Weight
eu: Pisua

en: Center
eu: Erdian

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Back
eu: Itzuli

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Top
eu: Goian

en: Modules
eu: Moduluak

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Add term
eu: Gehitu terminoa

en: Email
eu: Eposta

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Page
eu: Orria

en: Bottom
eu: Behean

en: Taxonomy terms
eu: Taxonomia terminoak

en: Site name
eu: Gunearen izena

en: Welcome
eu: Ongi etorri

en: Roles
eu: Zereginak

en: Hostname
eu: Ostalari izena

en: Normal
eu: Arrunta

en: Domain
eu: Domeinua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Owner
eu: Jabea

en: Events
eu: Gertaerak

en: Upcoming events
eu: Datozen gertaerak

en: Invitations
eu: Gonbidapenak

en: No terms available.
eu: Ez dago terminorik eskuragai.

en: Add user
eu: Gehitu erabiltzaile bat

en: Blogs
eu: Blogak

en: News
eu: Berriak

en: Slogan
eu: Leloa

en: Apply
eu: Ezarri

en: Bold
eu: Lodia

en: Menus
eu: Menuak

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Default theme
eu: Gai lehenetsia

en: Dashboard
eu: Aginte-panela

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Recent blog posts
eu: Azken blog argitalpenak

en: Default 403 (access denied) page
eu: 403 orri lehenetsia (sarbide ukatua)

en: Default 404 (not found) page
eu: 403 orri lehenetsia  (ez da aurkitu)

en: Site email address
eu: Webgunearen e-posta helbidea

en: Recent content
eu: Eduki berria

en: Error pages
eu: Errore orriak

en: Asc
eu: Goraka
