LocalGov Microsites Group (4.4.0) - en to fy translation catalogue (15 entries)

en: Title
fy: Titel

en: delete
fy: wiskje

en: Submit
fy: Ferstjoere

en: Content
fy: Ynhâld

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: Language
fy: Taal

en: Enable
fy: Ynskeakelje

en: Disable
fy: Utskeakelje

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Settings
fy: Ynstellings

en: edit
fy: bewurkje

en: Active
fy: Aktyf

en: News
fy: Nijs

en: Main menu
fy: Haadmenu

en: Recent content
fy: Resinte ynhâld
