LocalGov Microsites Group (4.4.0) - en to gu translation catalogue (34 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Group
gu: સમૂહ

en: Author
gu: લેખક

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Language
gu: ભાષા

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Content Types
gu: વિષયાર્થ ના પ્રકારો

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: All
gu: બધા

en: Active
gu: સક્રિય

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Bottom
gu: નીચે

en: Site name
gu: સાઈટ ની ઓળખ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: Invitations
gu: આમંત્રણો

en: Slogan
gu: સૂત્ર

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Default theme
gu: મૂળભૂત થીમ

en: Site email address
gu: સાઇટનુ ઇ-મેઈલ સરનામું
