LocalGov Microsites Group (4.4.0) - en to ht translation catalogue (16 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Author
ht: Otè

en: Language
ht: Lang

en: Enabled
ht: Aktif

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: Updated
ht: A jou

en: All
ht: Tout

en: Page
ht: Paj

en: Site name
ht: Non sit la

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Site email address
ht: Imel sit la

en: Asc
ht: Mont
