LocalGov Microsites Group (4.4.0) - en to ka translation catalogue (34 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Author
ka: ავტორი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Language
ka: ენა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Top
ka: ზედა

en: Modules
ka: მოდულები

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Page
ka: გვერდი

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Site name
ka: საიტის სახელი

en: Roles
ka: როლები

en: Domain
ka: დომენი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Add user
ka: მომხმარებლის დამატება

en: Blogs
ka: ბლოგები

en: Slogan
ka: სლოგანი

en: - All -
ka: - ყველა -
