LocalGov Microsites Group (4.4.0) - en to kk translation catalogue (38 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Author
kk: Автор

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Language
kk: Тіл

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Weight
kk: Салмағы

en: Center
kk: Орта

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Default
kk: Стандартты

en: Modules
kk: Модульдер

en: Add term
kk: Мерзім қосу

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Page
kk: Бет

en: Site name
kk: Сайт атауы

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Hostname
kk: Хосттың аты

en: No terms available.
kk: Терминдер қосылмаған.

en: Add user
kk: Қолданушы қосу

en: Blogs
kk: Блогтар

en: Slogan
kk: Ұран

en: Menus
kk: Мәзірлер

en: Recent blog posts
kk: Соңғы блог жазбалары

en: Default 403 (access denied) page
kk: Әдепкі 403 қателік парағы

en: Default 404 (not found) page
kk: Әдепкі 404 (табылмады) қате парағы

en: Recent content
kk: Соңғы контент

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
kk: Егер қолданушы сұраған құжат тыйым салынған болса, онда оған осы парақ көрсетіледі. Егер сенімсіз болсаңыз бос қалдырыңыз.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
kk: Егер қолданушы сұраған құжат жоқ болса, онда оған осы парақ көрсетіледі. Егер сенімсіз болсаңыз бос қалдырыңыз.
