LocalGov Microsites Group (4.4.0) - en to mg translation catalogue (11 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: delete
mg: fafao

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Group
mg: Vondrona

en: Author
mg: Mpamorona

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Language
mg: Teny

en: Dashboard
mg: Takela fitantanana

en: Recent content
mg: Ireo lahatsoratra farany
