LocalGov Microsites Group (4.4.0) - en to mn translation catalogue (31 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Author
mn: Зохиогч

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Language
mn: Хэл

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Top
mn: Дээд

en: Modules
mn: Модиулууд

en: Email
mn: Имэйл

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Page
mn: Хуудас

en: Bottom
mn: Доод

en: Site name
mn: Сайтын нэр

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Hostname
mn: Хостийн нэр

en: Domain
mn: Домэйн

en: Blogs
mn: Блогууд

en: Menus
mn: Цэснүүд

en: Dashboard
mn: Самбар

en: Main menu
mn: Гол цэс
