LocalGov Microsites Group (4.4.0) - en to ms translation catalogue (57 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: delete
ms: padam

en: Submit
ms: Serah

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Content
ms: Kandungan

en: Group
ms: Kumpulan

en: Author
ms: Pengarang

en: Cancel
ms: Batal

en: Language
ms: Bahasa

en: Enable
ms: Bolehkan

en: Disable
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Edit
ms: Sunting

en: Reset
ms: Set semula

en: Weight
ms: Pemberat

en: Center
ms: Tengah

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: edit
ms: sunting

en: Default
ms: Lalai

en: Top
ms: Atas

en: Modules
ms: Modul-modul

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Content Types
ms: Jenis-jenis Kandungan

en: Add term
ms: Tambah istilah

en: Email
ms: E-mel

en: All
ms: Semua

en: Active
ms: Aktif

en: Page
ms: Halaman

en: Bottom
ms: Bawah

en: Taxonomy terms
ms: Istilah-istilah taksonomi

en: Site name
ms: Nama laman web

en: Roles
ms: Peranan

en: Hostname
ms: Nama hos

en: Desc
ms: Menurun

en: Owner
ms: Pemilik

en: No terms available.
ms: Tiada istilah.

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Add user
ms: Tambah pengguna

en: Blogs
ms: Blog-blog

en: Apply
ms: Pohon

en: Menus
ms: Menu

en: Default theme
ms: Tema lalai

en: Dashboard
ms: Papan pemuka

en: Main menu
ms: Menu utama

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Recent blog posts
ms: Entri-entri blog terbaru

en: Default 403 (access denied) page
ms: Laman 403 (akses terhalang) lalai

en: Default 404 (not found) page
ms: Laman 404 (tidak dijumpai) lalai

en: Recent content
ms: Kandungan terbaru

en: How this is used depends on your site's theme.
ms: Bagaimana ini digunakan bergantung kepada tema laman web anda.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
ms: Halaman ini dipamerkan apabila permintaan dokumen dinafikan kepada pengguna semasa. Biarkan kosong untuk mempamerkan satu halaman generik "capaian dinafikan".

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
ms: Halaman ini dipamerkan apabila tiada kandungan yang lain berpadanan dengan dokumen yang diminta. Biarkan kosong untuk mempamerkan satu halaman generik "halaman tidak dijumpai".

en: Error pages
ms: Halaman-halaman ralat

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
ms: Laluan '%path' sama ada tidak sah atau anda tidak ada capaian kepadanya.

en: Asc
ms: Menaik
