LocalGov Microsites Group (4.4.0) - en to my translation catalogue (30 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Modules
my: Module များ

en: Add term
my: ဝေါဟာရ ထည့်ရန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Site name
my: ဝက်(ဘ်)ဆိုဒ် နာမည်

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Bold
my: ထူရန်

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ

en: Main menu
my: ပင်မ menu

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Recent content
my: လတ်တလော အကြောင်းအရာများ

en: Error pages
my: အမှားအယွင်းစာမျက်နှာများ
