LocalGov Microsites Group (4.4.0) - en to os translation catalogue (19 entries)

en: Title
os: Сæр

en: delete
os: схаф

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Group
os: Къорд

en: Author
os: Автор

en: Cancel
os: Аппар

en: Language
os: Æвзаг

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Enabled
os: Иу у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Weight
os: Уæз

en: Center
os: Центр

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Default
os: Æнæивд

en: Modules
os: Модултæ
