LocalGov Microsites Group (4.4.0) - en to pl translation catalogue (84 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Group
pl: Grupa

en: Author
pl: Autor

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Language
pl: Język

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Weight
pl: Waga

en: Center
pl: Środek

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Back
pl: Wstecz

en: Default
pl: Domyślny

en: Top
pl: Góra strony

en: Modules
pl: Moduły

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Content Types
pl: Typy zawartości

en: Add term
pl: Dodaj termin

en: All
pl: Wszystko

en: Active
pl: Aktywne

en: Page
pl: Strona

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Taxonomy terms
pl: Kategorie

en: Site name
pl: Nazwa witryny

en: Welcome
pl: Witamy

en: Roles
pl: Role

en: Hostname
pl: Nazwa hosta

en: Normal
pl: Zwykły

en: Domain
pl: Domena

en: Desc
pl: Malejąco

en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: Owner
pl: Właściciel

en: Events
pl: Wydarzenia

en: Start
pl: Początek

en: End
pl: Koniec

en: Upcoming events
pl: Nadchodzące wydarzenia

en: Invitations
pl: Zaproszenia

en: No terms available.
pl: Brak terminów.

en: Square
pl: Kwadrat

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Add user
pl: Dodaj użytkownika

en: Accept
pl: Akceptuj

en: No invitations available.
pl: Brak dostępnych zaproszeń.

en: Blogs
pl: Blogi

en: News
pl: Aktualności

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Bold
pl: Pogrubienie

en: Menus
pl: Menu

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Domain status
pl: Status domeny

en: Domain settings
pl: Ustawienia domeny

en: Default theme
pl: Domyślna skórka

en: Decline
pl: Odrzuć

en: Site settings
pl: Ustawienia witryny

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Add @name
pl: Dodaj @name

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Recent blog posts
pl: Ostatnie wpisy na blogu

en: Default 403 (access denied) page
pl: Domyślna strona błędu 403 (odmowa dostępu)

en: Default 404 (not found) page
pl: Domyślna strona błędu 404 (nie znaleziono strony)

en: Site email address
pl: Adres e-mail strony

en: The <em>From</em> address in automated emails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this email being flagged as spam.)
pl: Adres <em>Od</em> w powiadomieniach automatycznych wysyłanych podczas rejestracji, odzyskiwania hasła i innych przypadkach. (Należy wykorzystać adres zawierający nazwę domeny tej witryny aby uniknąć oflagowania przesyłek jako spam.)

en: Operations links
pl: Odnośniki do czynności

en: Recent content
pl: Ostatnio dodana zawartość

en: How this is used depends on your site's theme.
pl: To czy i jak hasło jest pokazywane zależy od wyboru i konfiguracji skórki.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
pl: Strona jaka będzie wyświetlona jeśli żądany adres zawiera stronę, do której użytkownik nie posiada dostępu. Pozostaw pustą aby pokazać domyślny komunikat "brak uprawnień".

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
pl: Strona jaka będzie wyświetlona jeśli adres nie zostanie odnaleziony. Pozostaw pustą aby pokazać domyślny komunikat "nie odnaleziono strony".

en: Error pages
pl: Strony błędów

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
pl: Ścieżka '%path' jest nieprawidłowa lub nie masz dostępu do podanej strony.

en: Group content
pl: Grupowa zawartość

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Invited by
pl: Zaproszono przez

en: The path '%path' has to start with a slash.
pl: Ścieżka '%path' musi zaczynać się od ukośnika.
