LocalGov Microsites Group (4.4.0) - en to sk translation catalogue (73 entries)

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Group
sk: Skupina

en: Author
sk: Autor

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Language
sk: Jazyk

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Center
sk: Na stred

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Back
sk: Späť

en: Default
sk: Predvolené

en: Top
sk: Navrch

en: Modules
sk: Moduly

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Content Types
sk: Typy obsahu

en: Add term
sk: Pridať termín

en: Email
sk: E-mail

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Page
sk: Strana

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Taxonomy terms
sk: Termíny taxonómie

en: Site name
sk: Názov web stránky

en: Welcome
sk: Vitaj

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Hostname
sk: Adresa počítača

en: Normal
sk: Normálny

en: Domain
sk: Doména

en: Desc
sk: Zostupne

en: Inactive
sk: Neaktívne

en: Owner
sk: Vlastník

en: Events
sk: Udalosti

en: Start
sk: Štart

en: End
sk: Stop

en: Upcoming events
sk: Budúce udalosti

en: Invitations
sk: Pozvánky

en: No terms available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne termíny.

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Add user
sk: Pridať používateľa

en: No invitations available.
sk: Žiadne dostupné pozvánky.

en: Blogs
sk: Blogy

en: News
sk: Novinky

en: Apply
sk: Použiť

en: Bold
sk: Hrubé

en: Menus
sk: Menu

en: Offset
sk: Ofset

en: Default theme
sk: Predvolená téma vzhľadu

en: Decline
sk: Odmietnuť

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Recent blog posts
sk: Najnovšie príspevky blogu

en: Default 403 (access denied) page
sk: Štandardná stránka 403 (prístup odmietnutý)

en: Default 404 (not found) page
sk: Štandardná stránka 404 (stránka nenájdená)

en: Operations links
sk: Odkazy na operácie

en: Recent content
sk: Najnovší obsah

en: How this is used depends on your site's theme.
sk: Ako bude použitý závisí od vašej témy vzhľadu web stránky.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
sk: Táto stránka sa zobrazí, pokiaľ aktuálny používateľ nemá prístup k vyžiadanému dokumentu. Pre zobrazenie všeobecnej stránky "prístup odmietnutý" ponechajte toto pole prázdne.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
sk: Táto stránka sa zobrazí, pokiaľ vyžiadanému dokumentu neodpovedá nič iného. Pre zobrazenie všeobecnej stránky "stránka nebola nájdená" ponechajte toto pole prázdne.

en: Error pages
sk: Chybové stránky

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
sk: Cesta '%path' je buď neplatná, alebo k nej nemáte prístup.

en: Asc
sk: Vzostupne

en: The path '%path' has to start with a slash.
sk: Cesta '%path' musí začínať lomítkom.
