LocalGov Microsites Group (4.4.0) - en to sq translation catalogue (36 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Author
sq: Autori

en: Cancel
sq: Anulo

en: Language
sq: Gjuha

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Modules
sq: Modulët

en: Add term
sq: Shto një term

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Page
sq: Faqe

en: Site name
sq: Emri i sajtit

en: Roles
sq: Rolet

en: Hostname
sq: Emri i host

en: No terms available.
sq: Asnjë term në dispozicion.

en: Add user
sq: Shto përdorues

en: Blogs
sq: Ditarë

en: Slogan
sq: Sllogan

en: Menus
sq: Menutë

en: Default theme
sq: Tema e paracaktuar

en: Recent blog posts
sq: Shkrimet e fundit në ditar

en: Default 403 (access denied) page
sq: Faqja e prezgjedhur për 403 (ndalohet hyrja)

en: Default 404 (not found) page
sq: Faqja e prezgjedhur për gabimin 404 (nuk u gjet)

en: Recent content
sq: Përmbajtje e re
