LocalGov Microsites Group (4.4.0) - en to sr translation catalogue (24 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Author
sr: Аутор

en: Cancel
sr: Поништи

en: Language
sr: Језик

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Default
sr: Подразумевано

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Bottom
sr: Дно

en: Site name
sr: Назив сајта

en: Welcome
sr: Добродошли

en: Roles
sr: Улоге

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Main menu
sr: Главни мени
