LocalGov Microsites Group (4.4.0) - en to tr translation catalogue (76 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: delete
tr: sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Operations
tr: İşlemler

en: Content
tr: İçerik

en: Group
tr: Grup

en: Author
tr: Yazar

en: Cancel
tr: İptal

en: Language
tr: Dil

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Enabled
tr: Etkin

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Center
tr: Merkez

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Back
tr: Geri

en: Default
tr: Varsayılan

en: Top
tr: En üst

en: Modules
tr: Modüller

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Add term
tr: Terim ekle

en: Email
tr: E-posta

en: All
tr: Tümü

en: Active
tr: Etkin

en: Page
tr: Sayfa

en: Bottom
tr: Alt

en: Taxonomy terms
tr: Sınıflandırma terimleri

en: Site name
tr: Site adı

en: Welcome
tr: Hoşgeldiniz

en: Roles
tr: Roller

en: Hostname
tr: Sunucu adı

en: Domain
tr: Etki alanı

en: Desc
tr: Azalan

en: Inactive
tr: Devre dışı

en: Owner
tr: Sahibi

en: Events
tr: Etkinlikler

en: Start
tr: Başlangıç

en: End
tr: Bitiş

en: Upcoming events
tr: Yaklaşan etkinlikler

en: Invitations
tr: Davetiyeler

en: No terms available.
tr: Terim yok.

en: Square
tr: Kare

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Add user
tr: Kullanıcı ekle

en: No invitations available.
tr: Davetiye yok.

en: Blogs
tr: Ağ Günlükleri

en: Apply
tr: Uygula

en: Bold
tr: Koyu

en: Menus
tr: Menüler

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Default theme
tr: Ön tanımlı tema

en: Site settings
tr: Site ayarları

en: Dashboard
tr: Pano

en: Main menu
tr: Ana menü

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Recent blog posts
tr: En son ağ günlüğü gönderileri

en: Default 403 (access denied) page
tr: Öntanımlı 403 (erişim engellendi) sayfası

en: Default 404 (not found) page
tr: Öntanımlı 404 (bulunamadı) sayfası

en: Site email address
tr: Site e-posta adresi

en: The <em>From</em> address in automated emails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this email being flagged as spam.)
tr: Kayıt sırasında, yeni parola istekleri ve diğer bildirimler için gönderilen otomatik e-postalardaki <em>Kimden</em> adresi. (Bu e-postanın istenmeyen e-posta olarak işaretlenmesini önlemek için sitenizin alan adıyla biten bir adres kullanın.)

en: Operations links
tr: İşlem bağlantıları

en: Recent content
tr: Güncel içerik

en: How this is used depends on your site's theme.
tr: Bunun nasıl kullanılacağı sitenizin temasına bağlıdır.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
tr: İstenilen belge onu isteyen kullanıcıya kapalıysa bu sayfa görüntülenir. Düz bir "erişim engellendi" sayfası görüntülemek için boş bırakın.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
tr: İstenilen belgeyle eşleşen bir içerik bulunamadıysa bu sayfa görüntülenir. Düz bir "sayfa bulunamadı" sayfası görüntülemek için boş bırakın.

en: Error pages
tr: Hata sayfaları

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
tr: '%path' yolu geçersiz ya da sizin erişim izniniz yok.

en: Group content
tr: Grup içeriği

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: The path '%path' has to start with a slash.
tr: '%path' yolunun eğik çizgiyle başlaması zorunludur.
