LocalGov Microsites Group (4.4.0) - en to ur translation catalogue (32 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Group
ur: گروپ

en: Author
ur: مصنف

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Language
ur: زبان

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Edit
ur: تدوین

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Weight
ur: وزن

en: Center
ur: وسط

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: edit
ur: ترمیم

en: Back
ur: واپس

en: Default
ur: طے شدہ

en: Modules
ur: موڈیولز

en: Email
ur: ای میل

en: Active
ur: فعال

en: Page
ur: صفحہ

en: Site name
ur: سائٹ کا نام

en: Roles
ur: رولز

en: Hostname
ur: ہوسٹ کا نام

en: Normal
ur: عمومی

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
