LocalGov Microsites Group (all releases) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Body
br: Korf

en: Settings
br: Arventennoù

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Site name
br: Anv al lec'hienn

en: Site email address
br: Chomlec'h postel al lec'hienn
