LocalGov Microsites Group (all releases) - en to ca translation catalogue (54 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Submit
ca: Envia

en: Content
ca: Contingut

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Language
ca: Llengua

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Enabled
ca: Habilitat

en: On
ca: Actiu

en: Center
ca: Centre

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Back
ca: Enrere

en: Top
ca: Part superior

en: Modules
ca: Mòduls

en: Content Types
ca: Tipus de contingut

en: Add term
ca: Afegeix un terme

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Active
ca: Actiu

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Site name
ca: Nom del lloc

en: Off
ca: Inactiu

en: Welcome
ca: Benvingut

en: Roles
ca: Rols

en: Hostname
ca: Nom de l'ordinador

en: Domain
ca: Domini

en: Inactive
ca: Inactiu

en: Owner
ca: Propietari

en: Start
ca: Inici

en: End
ca: Final

en: Square
ca: Quadrat

en: Add user
ca: Afegeix un usuari

en: Webform
ca: Formulari web

en: Slogan
ca: Eslògan

en: Bold
ca: Negreta

en: Menus
ca: Menús

en: Domain settings
ca: Paràmetres del domini

en: Default theme
ca: Tema predeterminat

en: Site settings
ca: Configuracions de lloc

en: Dashboard
ca: Tauler

en: Add @name
ca: Afegeix @name

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Default 403 (access denied) page
ca: Pàgina predeterminada per a 403 (accés denegat)

en: Default 404 (not found) page
ca: Pàgina predeterminada per a 404 (no trobat)

en: Disabled modules
ca: Mòduls inhabilitats

en: Theme override
ca: Substitueix el tema

en: Site email address
ca: Adreça de correu electrònic del lloc

en: The <em>From</em> address in automated emails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this email being flagged as spam.)
ca: L'adreça del <em>De</em> pels correus electrònics automàtics que s'envien durant el registre i la petició de nova contrasenya, i d'altres notificacions. (Utilitzeu una adreça que acabi igual que el domini del vostre lloc per ajudar a prevenir que aquest correu es marqui com a correu brossa.)

en: How this is used depends on your site's theme.
ca: Com es fa servir això depèn del vostre tema del lloc.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
ca: Aquesta pàgina es mostra quan el document demanat és denegat a l'usuari actual. Deixeu-ho en blanc per a mostrar una pàgina genèrica d'"accés denegat".

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
ca: Aquesta pàgina es mostra quan no hi ha cap contingut que coincideixi amb el document demanat. Deixeu-ho en blanc per a mostrar una pàgina genèrica de "pàgina no trobada".

en: Error pages
ca: Pàgines d'error

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
ca: El camí '%path' és invàlid o bé no hi teniu accés.

en: The path '%path' has to start with a slash.
ca: La ruta '%path' ha de començar amb una barra inclinada.
