LocalGov Microsites Group (all releases) - en to eu translation catalogue (37 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Submit
eu: Bidali

en: Content
eu: Edukia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Center
eu: Erdian

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Back
eu: Itzuli

en: Top
eu: Goian

en: Modules
eu: Moduluak

en: Add term
eu: Gehitu terminoa

en: Email
eu: Eposta

en: Active
eu: Aktiboa

en: Bottom
eu: Behean

en: Site name
eu: Gunearen izena

en: Welcome
eu: Ongi etorri

en: Roles
eu: Zereginak

en: Hostname
eu: Ostalari izena

en: Normal
eu: Arrunta

en: Domain
eu: Domeinua

en: Owner
eu: Jabea

en: Add user
eu: Gehitu erabiltzaile bat

en: Slogan
eu: Leloa

en: Bold
eu: Lodia

en: Menus
eu: Menuak

en: Default theme
eu: Gai lehenetsia

en: Dashboard
eu: Aginte-panela

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Default 403 (access denied) page
eu: 403 orri lehenetsia (sarbide ukatua)

en: Default 404 (not found) page
eu: 403 orri lehenetsia  (ez da aurkitu)

en: Disabled modules
eu: Ezgaitutako moduluak

en: Site email address
eu: Webgunearen e-posta helbidea

en: Error pages
eu: Errore orriak
