LocalGov Microsites Group (all releases) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Body
is: Skrokkur

en: Submit
is: Lat inn

en: Content
is: Innihald

en: Cancel
is: Avlýs

en: Language
is: Mál

en: Disable
is: Óvirkja

en: Enabled
is: Virkjað

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: Modules
is: Mótul

en: Add term
is: Stovna orð

en: Active
is: Virkin

en: Site name
is: Navn á heimasíðu

en: Roles
is: Leiklutir

en: Hostname
is: Vertsnavn

en: Add user
is: Stovna brúkara

en: Menus
is: Valmyndir

en: Default 403 (access denied) page
is: Standard 403 síða (atgongd noktað)

en: Default 404 (not found) page
is: Standard 404 síða (ikki funnin)

en: Disabled modules
is: Óvirkjað mótul
