LocalGov Microsites Group (all releases) - en to gl translation catalogue (46 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Submit
gl: Enviar

en: Content
gl: Contido

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Language
gl: Idioma

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Enabled
gl: Activado

en: On
gl: Activo

en: Center
gl: Centrar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Back
gl: Voltar

en: Top
gl: Superior

en: Modules
gl: Módulos

en: Add term
gl: Engadir termo

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Active
gl: Activo

en: Bottom
gl: Botón

en: Site name
gl: Nome do sitio

en: Off
gl: Desactivado

en: Hostname
gl: Nome do equipo anfitrión

en: Domain
gl: Dominio

en: Inactive
gl: Inactivo

en: Owner
gl: Propietario

en: Start
gl: Comezo

en: End
gl: Fin

en: Square
gl: Cadrado

en: Add user
gl: Engadir usuario/a

en: Webform
gl: Formulario web

en: Slogan
gl: Eslogan

en: Bold
gl: Negriña

en: Menus
gl: Menús

en: Default theme
gl: Tema predeterminado

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: Add @name
gl: Engadir @name

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Default 403 (access denied) page
gl: Páxina 403 (acceso denegado) predefinida

en: Default 404 (not found) page
gl: Páxina predeterminada 404 (non se atopa)

en: Disabled modules
gl: Módulos desactivados

en: Site email address
gl: Dirección de correo electrónico do sitio

en: How this is used depends on your site's theme.
gl: Como se usa iso depende do tema do seu sitio.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
gl: Esta páxina móstrase cando o documento solicitado non é acesible polo o usuario actual. Deixeo en branco para mostrar unha páxina xenérica de "acceso denegado".

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
gl: Esta páxina móstrase cando ningún contido corresponde co documento solicitado. Deixeo en branco para mostrar unha páxina xenérica de "páxina non atopada".

en: Error pages
gl: Páxinas de erro

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
gl: A ruta '%path' non é válida ou vostede non ten permisos para acceder a ela.
