LocalGov Microsites Group (all releases) - en to hr translation catalogue (40 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Submit
hr: Pošalji

en: Content
hr: Sadržaj

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Language
hr: Jezik

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: On
hr: Uključi

en: Center
hr: Centar

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Back
hr: Natrag

en: Modules
hr: Moduli

en: Add term
hr: Dodaj pojam

en: Email
hr: E-pošta

en: Active
hr: Aktivno

en: Bottom
hr: Dno

en: Site name
hr: Naziv lokacije

en: Roles
hr: Uloge

en: Hostname
hr: Naziv poslužitelja

en: Normal
hr: Normalno

en: Domain
hr: Domena

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Start
hr: Početak

en: End
hr: Svršetak

en: Add user
hr: Dodaj korisnika

en: Menus
hr: Izbornici

en: Default theme
hr: Zadani predložak

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

en: Add @name
hr: Dodaj @name

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: Default 403 (access denied) page
hr: Zadana 403 (pristup odbijen) stranica

en: Default 404 (not found) page
hr: Zadana 404 (nije pronađeno) stranica

en: Disabled modules
hr: Onemogućeni moduli

en: How this is used depends on your site's theme.
hr: Kako će se ovo koristiti, ovisi o predlošku vaše lokacije.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
hr: Ova se stranica prikazuje kada korisnik nema ovlasti pregleda traženog sadržaja. Ostavite prazno kako bi prikazali generičku "pristup uskraćen" stranicu.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
hr: Ova se stranica prikazuje kada nema sadržaja koji odgovara traženom dokumentu. Ostavite prazno kako bi prikazali generičku "stranica nije pronađena" stranicu.

en: Error pages
hr: Stranice grešaka

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
hr: Putanja '%path' ili nije valjana ili joj nemate pristup.
