LocalGov Microsites Group (all releases) - en to ka translation catalogue (23 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Content
ka: კონტენტი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Language
ka: ენა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: On
ka: ჩართვა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Top
ka: ზედა

en: Modules
ka: მოდულები

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Active
ka: აქტიური

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Site name
ka: საიტის სახელი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Roles
ka: როლები

en: Domain
ka: დომენი

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Add user
ka: მომხმარებლის დამატება

en: Slogan
ka: სლოგანი
