LocalGov Microsites Group (all releases) - en to nl translation catalogue (53 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Submit
nl: Indienen

en: Content
nl: Inhoud

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Language
nl: Taal

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: On
nl: Aan

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Back
nl: Terug

en: Top
nl: Bovenaan

en: Content Types
nl: Inhoudstypen

en: Add term
nl: Term toevoegen

en: Email
nl: E-mail

en: Active
nl: Actief

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Site name
nl: Naam van de website

en: Off
nl: Uit

en: Welcome
nl: Welkom

en: Roles
nl: Rollen

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Normal
nl: Normaal

en: Domain
nl: Domein

en: Inactive
nl: Inactief

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Start
nl: Begin

en: End
nl: Einde

en: Square
nl: Vierkant

en: Add user
nl: Gebruiker toevoegen

en: Webform
nl: Formulier

en: Bold
nl: Vet

en: Menus
nl: Menu's

en: Domain settings
nl: Domein-instellingen

en: Default theme
nl: Standaardthema

en: Site settings
nl: Website-instellingen

en: Add @name
nl: @name toevoegen

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Default 403 (access denied) page
nl: Standaard 403-pagina (verboden toegang)

en: Default 404 (not found) page
nl: Standaard 404-pagina (niet gevonden)

en: Disabled modules
nl: Uitgeschakelde modules

en: Site email address
nl: E-mailadres website

en: The <em>From</em> address in automated emails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this email being flagged as spam.)
nl: Het <em>afzender</em>adres in automatisch verzonden e-mails  tijdens registratie, verzoeken om een nieuw wachtwoord en andere meldingen. (Gebruik een adres dat eindigt met het domein van de site om te voorkomen dat deze e-mail als spam wordt aangemerkt.)

en: How this is used depends on your site's theme.
nl: Hoe deze gebruikt wordt hangt van het thema van de site af.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
nl: Deze pagina wordt getoond wanneer het opgevraagde document niet toegankelijk is voor de huidige gebruiker. Laat dit leeg om de algemene pagina 'geen toegang' te tonen.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
nl: Deze pagina wordt getoond wanneer geen andere inhoud overeenkomt met de opgevraagde pagina. Laat dit leeg om de algemene pagina 'pagina niet gevonden' te tonen.

en: Domain Settings
nl: Domein-instellingen

en: Error pages
nl: Foutmeldingspagina's

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
nl: Het pad '%path' klopt niet of u heeft geen toegang tot de pagina.

en: Group content
nl: Groepsinhoud

en: The path '%path' has to start with a slash.
nl: Het pad '%path' moet beginnen met een schuine streep naar rechts.
