LocalGov Microsites Group (4.0.5) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Language
or: ଭାଷା

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Site name
or: ସାଇଟ ନାମ

en: Add user
or: ଚାଳକ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ
