LocalGov Multilingual (1.3.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: English
ca: Anglès

en: Language switcher
ca: Commutador de llengua

en: Not applicable
ca: No aplicable

en: Welsh
ca: Gal·lès

en: Irish
ca: Irlandès

en: Not specified
ca: Sense especificar
