LocalGov Multilingual (1.3.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: English
de: Englisch

en: Language switcher
de: Sprachumschalter

en: Not applicable
de: Nicht zutreffend

en: Welsh
de: Walisisch

en: Irish
de: Irisch

en: Not specified
de: Nicht angegeben
