LocalGov Multilingual (1.3.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: English
es: Inglés

en: Language switcher
es: Alternador de idioma

en: Not applicable
es: No aplicable

en: Welsh
es: Galés

en: Irish
es: Gaélico de Irlanda

en: Not specified
es: Sin especificar
