LocalGov Multilingual (1.3.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: English
et: Inglise keel

en: Language switcher
et: Keele vahetaja

en: Not applicable
et: Pole rakendatav

en: Welsh
et: Ueilsi keel

en: Irish
et: Irii keel

en: Not specified
et: Määratlemata
