LocalGov Multilingual (1.3.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: English
fi: englanti

en: Language switcher
fi: Kielen vaihtaja

en: Not applicable
fi: Ei käytössä

en: Welsh
fi: kymri

en: Irish
fi: iiri

en: Not specified
fi: Ei määritelty
