LocalGov Multilingual (1.3.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: English
fr: Anglais

en: Language switcher
fr: Sélecteur de langue

en: Not applicable
fr: Non applicable

en: Welsh
fr: Gallois

en: Irish
fr: Irlandais

en: Not specified
fr: Non spécifié
