LocalGov Multilingual (1.3.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: English
gl: Inglés

en: Language switcher
gl: Selector de idioma

en: Not applicable
gl: Non aplicable

en: Welsh
gl: Galés

en: Irish
gl: Irlandés

en: Not specified
gl: Non especificado
